Razem 263 752 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Centrum logistyczne Dąbrowa Górnicza z magazynem o powierzchni 16 000 m kw i halą produkcyjną o pow 2500 m kw zlokalizowane w bezpośredniej bliskości dróg krajowych nr 1, 86, 94 i autostrady A4 w Dąbrowie Górniczej. Magazyn klasy A, w pełni wyposażony we wszystkie elementy niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego centrum dystrybucyjnego. W pełnej gotowości cały sprzęt, począwszy od regałów, systemu podajników, 3 poziomowej antresoli po automatykę do produkcji opakowań, automatycznego pakowania produktów, terminale RF, kilka rodzajów wózków widłowych. Otoczenie obiektu zostało zagospodarowane jako drogi i parkingi oraz zieleń na terenie zarezerwowanym pod place składowe o powierzchni 20000 m2. Do dyspozycji pozostaje także budynek biurowo-socjalny z dwukondygnacyjnym zapleczem o pow. 597 m2 i jednokondygnacyjnym łącznikiem prowadzącym do hali montażowej sprzętu elektronicznego o pow. użytkowej 2 423,00 m2

System uruchomiony i wdrożony jesienią roku 2008, obecnie w związku z zaprzestaniem działalności dystrybucyjnej klienta wykorzystywany szczątkowo. Oferta obejmuje sprzedaż lub wynajęcie powierzchni centrum dystrybucyjnego.

Informacje na temat szczegółowego planu zabudowy, dostępnych użyteczności, możliwości dystrybucyjnych, rodzaju wyposażenia oraz organizacji powierzchni użytkowej dostępne za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@online.nieruchomosci.pl oraz telefonicznie pod numerem 856510749. Cena do uzgodnienia.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.06.2016 13:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 335146
Rubryka ogłoszenia: Zaplecza, magazyny
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Sprecyzowanie rodzaju: budynki, obiekty komercyjne
Cel nieruchomości: lokale i budynki magazynowe
Powierzchnia użytkowa: 32767 m²
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
CENTRUM LOGISTYCZNE Dąbrowa Górnicza HALE MAGAZYNY SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 1CENTRUM LOGISTYCZNE Dąbrowa Górnicza HALE MAGAZYNY SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 2CENTRUM LOGISTYCZNE Dąbrowa Górnicza HALE MAGAZYNY SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Obsługa Portalu
Województwo: Dąbrowa Górnicza (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48856510749
Telefon 2: +48604770940
Web: www.online.nieruchomosci.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Obsługa Portalu
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Zaplecza, magazyny
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)