Razem 255 139 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nieruchomość gruntowa składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1 775 m2.

W centralnej części nieruchomości znajduje się budynek – dawna willa z początku XX wieku, która po procesie modernizacji i rewitalizacji została przystosowana do celów biurowych na potrzeby BRE BANKU. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych oraz piwnicy. Łączna powierzchnia budynku to 393m2 w tym:Powierzchnia biurowa 243m2; Powierzchnia sali operacyjnej 57m2; Powierzchnia pomocnicza 37m2; Powierzchnia ciągów komunikacyjnych 56m2.

Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości – w centrum Częstochowy, przy głównej drodze przelotowej Focha a ul.Pułaskiego.Dzięki przystosowaniu pod względem zabezpieczeń, instalacji, rozplanowania pomieszczeń czy ochrony budynek idealnie nadaje się na biuro, placówkę banku bądź siedzibę firmy.Oprócz standardowych instalacji tj. woda i gaz z sieci miejskiej oraz ogrzewania z własnej kotłowni gazowej w budynku znajdują się następujące instalacje: Telewizja przemysłowa – monitoring z zapisem; Ochrona przeciwwłamaniowa – czujniki ruchu; Ochrona przeciwpożarowa – czujniki dymu; Oddzielne zasilanie wybranych komputerów przez UPC; Klimatyzacja (splity w pomieszczeniach); Kontrola dostępu do pomieszczeń skarbcowo kasowych.

Atutami oferty wynajmu sa:Dogodna lokalizacja; Niepowtarzalny, reprezentacyjny styl budynku, który znajduje się w widocznym miejscu; Świetny stan techniczny; Budynek w pełni przygotowany do obsługi klienta; Wysoki komfort wykończenia; Podjazd dla osób niepełnosprawnych; Należący do budynku, ogrodzony parking na 12 samochodów (brama wjazdowa na pilota); Miejski parking na około 40 samochodów znajdujący się przed budynkiem; Trzy odrębne wejścia do budynku; Możliwość wynajmu wraz z umeblowaniem.Cena wynajmu do uzgodnienia.

W razie zainteresowania zostanie przygotowana oferta szczegółowa.Kontakt bezposredni:właśćiciel: 606 - 437-524

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.03.2019 09:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 603214
Rubryka ogłoszenia: Zamki, pałace, zabytki
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Willa na placówke bankową,usługi-okazja! - Zdjęcie nr 1Willa na placówke bankową,usługi-okazja! - Zdjęcie nr 2Willa na placówke bankową,usługi-okazja! - Zdjęcie nr 3Willa na placówke bankową,usługi-okazja! - Zdjęcie nr 4Willa na placówke bankową,usługi-okazja! - Zdjęcie nr 5Willa na placówke bankową,usługi-okazja! - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Tomasz
Województwo: Śląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48572044155
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Tomasz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Zamki, pałace, zabytki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)