Razem 311 034 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Uniwersytet Śląski w Katowicach

40-007 Katowice, ul. Bankowa 12

Ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż lokalu mieszkalnego usytuowanego w Cieszynie przy

ul. Paderewskiego 7/5

Przedmiotem konkursu jest: prawo własności nieruchomości lokalowej stanowiącej lokal mieszkalny nr 5 usytuowany w budynku położonym w Cieszynie przy ul Paderewskiego 7. Przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze trzykondygnacyjnego budynku i stanowi lokal o powierzchni użytkowej 111,82 m² ( z pomieszczeniem piwnicznym o powierzchni użytkowej 5,14 m²) wraz z udziałem w wysokości 11182/72358 części w prawie własności gruntu i częściach wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali, jako nieruchomości wspólnej . Dla przedmiotowej nieruchomości założono księgę wieczystą lokalową nr BB1C/00105738/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Cieszynie, V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 11182/72358 części w prawie własności gruntu stanowiącego działkę o nr ewidencyjnym ½ łącznego obszaru 0,1299 ha oraz udział wysokości 11182/72358 części w prawie własności gruntu i częściach wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali, jako nieruchomości wspólnej .

Stan prawny nieruchomości jest uregulowany. Właścicielem nieruchomości jest Uniwersytet Śląski w Katowicach.

W księdze wieczystej wpisano roszczenie dotychczasowego właściciela gruntu (tj. Skarb Państwa- starosta Cieszyński) o roczną opłatę przekształceniową w odniesieniu do każdoczesnego właściciela nieruchomości.

Nieruchomość położona jest w wschodniej części miasta w obszarze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i jednorodzinnej. W najbliższym otoczeniu znajduje się Kampus Uniwersytetu Śląskiego. Budynek wykonany jest w tradycyjnej technologii, murowany z cegły. Budynek ocieplony.

Lokal mieszkalny składa się z 4 pokoi, przedpokoju, 1 łazienki, 1 WC, 1 Kuchni, 1 przedpokoju, 1 spiżarni, 2 balkonów. W skład nieruchomości wchodzi piwnica o powierzchni 5,14 m².

Pomieszczenia wykończono w standardzie podstawowym:

-podłogi – parkiet drewniany i płytki ceramiczne

-okna –drewniane

-ściany i sufity – tynki wapienno – cementowe.

-Instalacje wewnętrzne- wodna, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, ogrzewanie etażowe gazowe (piec stary, nowa instalacja).

Stan techniczny mieszkania dostateczny do remontu. Stan techniczny budynku –dobry.

Cena wywoławcza lokalu mieszkalnego wynosi wynosi: 335 000,00 zł netto ( słownie trzysta trzydzieści pięć tysięcy złotych ).

Wygrywający nabywa prawo własności nieruchomości w stanie wolnym od obciążeń.

Pisemne oferty w zamkniętych, nieprzejrzystych kopertach, oznaczone hasłem „Konkurs: lokal mieszkalny Cieszyn ul Paderewskiego 7/5 należy składać w biurze Administracji Kampusu Cieszyńskiego przy ul Niemcewicza 4 pok. do dnia 14.06. 2019 do godz. 10.00

Przystępujący do konkursu powinien :

a. złożyć pisemne oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem prawnym i technicznym nieruchomości i przyjmuje ten stan bez zastrzeżeń,

b. złożyć pisemne oświadczenie, że oferent zapoznał się z ustalonymi zasadami, trybem

i warunkami konkursu i przyjmuje je bez zastrzeżeń,

Koszty zawarcia umowy notarialnej ponosi nabywca.

Publiczne otwarcie ofert ( część jawna konkursu ) nastąpi w biurze Administracji Kampusu Cieszyńskiego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie (ul Niemcewicza 4 pok.9) w dniu 14.06.2019 o godz.10.30

Nieruchomość można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu z Kierownikiem Działu. Administracyjno-Gospodarczego kampusu Cieszyńskiego ( p .Jacek Świerczek. tel. 601-148-511) w godz. 8.00 do 15.00

Informacje na temat procedury sprzedaży obiektów w Uniwersytecie Śląskim można uzyskać w Dziale Gospodarowania Nieruchomościami ( kierownik DGN Mirosław Kondla tel. 32 3592250)

Uniwersytet Śląski w Katowicach zastrzega sobie prawo odwołania, przesunięcia terminu lub unieważnienia konkursu, bez podania przyczyn.

Konkurs nie podlega przepisom ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.05.2019 08:58
Cena: 335 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 633928
Rubryka ogłoszenia: Inne nieruchmości na sprzedaż
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Cel nieruchomości: pozostałe nieruchomości
Dla biur nieruchomości: Ten ogłoszeniodawca wyraźnie nie życzy sobie, aby kontaktowali się z nim agenci. Prosimy respektować jego decyzję i kontaktować się z nim, jeśli jesteś bezpośrednim klientem.!
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Uniwersytet Śląski w Katowicach sprzeda mieszkanie Cieszyn - Zdjęcie nr 1Uniwersytet Śląski w Katowicach sprzeda mieszkanie Cieszyn - Zdjęcie nr 2Uniwersytet Śląski w Katowicach sprzeda mieszkanie Cieszyn - Zdjęcie nr 3Uniwersytet Śląski w Katowicach sprzeda mieszkanie Cieszyn - Zdjęcie nr 4Uniwersytet Śląski w Katowicach sprzeda mieszkanie Cieszyn - Zdjęcie nr 5Uniwersytet Śląski w Katowicach sprzeda mieszkanie Cieszyn - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Pan Mirosław Kondla (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48323592250
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Inne nieruchmości na sprzedaż Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Inne nieruchmości na sprzedaż
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)