Razem 263 379 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

SŁUPNO – UL. AKACJOWA 5

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ NA DOM OPIEKI LUB PENSJONAT – Z WŁASNYM LASEM

CENA: 682.500 zł (535.500 zł DOM + 147.000 zł LAS)

Oferujemy dosprzedaży działkę o pow. 1.596 m² zabudowanąbudynkiem wolnostojącym, nie podpiwniczonym, dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 1.411,62 m². W części parterowej budynku była zlokalizowana chłodnia, która po jej likwidacji została zaadaptowana na magazyn. Budynek wyposażony jest w trzy niezależne klatki schodowe, z których jedna łączy parter z I piętrem a dwie pozostałe łączą parter z I i II piętrem – poddaszem.

Na parterze o powierzchni użytkowej 827,21 m2 znajdują się nie ogrzewane pomieszczenia magazynowe, kotłownia i stacją trafo wraz rozdzielnią elektryczną. Budynek jest wykonany

w konstrukcji mieszanej (ściany murowane metodą tradycyjną z cegły silikatowej, pustaka ceramicznego i pustaka betonowego, konstrukcja dachu częściowo stalowa i częściowo żelbetowa). Posadzki betonowe, tynki wewnętrzne cementowo wapienne malowane farbą emulsyjną oraz lamperii e olejne. Część pomieszczeń wyłożona glazurą (po byłej chłodni).

Na I piętrze o powierzchni użytkowej 286,34 m2 znajdują pomieszczenia socjalne, pomieszczenia biurowe, sanitariaty oraz komunikacja.

II piętro – poddasze o powierzchni netto 298,07 m2. Na kondygnacji tej rozpoczęto wykonywanie ścianek działowych w celu wydzielenia pomieszczeń, wykonano także podkłady pod posadzki. Budynek wyposażony jest w przyłącze elektryczne, wodociągowe, kanalizacyjne, ogrzewanie

z kotłowni indywidualnej -węglowej.Posesja objęta jest krótkookresową umową najmu. Obiekt jest w zadawalającym stanie technicznym.

Kompleks uzupełnia odrębna działka z lasem siedliskowym w wieku ok 50 lat o pow. 27.419 m². Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna oraz lasy.

UWAGA - cena sprzedaży wyrażona jest wartością netto – zakup od osoby prawnej. Właściciele rozważą każdą rozsądną ofertę. Wszelkie uzgodnienia w trakcie indywidualnych rozmów.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Zachęcamy do oglądania ! Kontakt p.rodziewicz@iglotex.com.pl, tel.: 604-597-010.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.07.2016 20:34
Cena: 682 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479571
Rubryka ogłoszenia: Obiekty użytkowe
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Sprecyzowanie rodzaju: budynki, obiekty komercyjne
Cel nieruchomości: lokale i budynki magazynowe
Powierzchnia użytkowa: 1596 m²
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 1Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 2Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 3Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 4Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 5Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 6Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 7Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 8Atrakcyjna nieruchomość na dom opieki lub pensjonat, Słupno - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Obiekty użytkowe Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Obiekty użytkowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)