Razem 264 084 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
08.04.2016 00:32

Na sprzedaż pieczołowicie odbudowany i odnowiony dworek myśliwski z przyległym terenem w Piekarach Śl., z działalnością gospodarczą gastronomiczną. Wykwintna, znana i uznana w regionie restauracja działa tu od wielu lat. 3 sale konsumpcyjne, stylowe wykończenie i wyposażenie. Obiekt posadowiony na działce 0,33 ha, a na niej dodatkowe budynki zaplecza i zagospodarowny, parkowo-sielankowy ogród, jakim nie dysponuje żaden podobny obiekt w okolicy. Taras letni, bar ogrodowy, grill, zadaszone miejsca konsumpcyjne, scena muzyczna i inne atrakcje wykorzystywane są m.in. przy organizacji spotkań i imprez plenerowych. Zewnętrzna wędzarnia i piec chlebowy to dodatkowe atuty obiektu. Na terenie do wykorzystania również stajnie na 20 koni, a własna studnia głębinowa to praktyczne i tanie rozwiązanie w utrzymaniu kondycji i estetyki ogrodu i jego urządzeń. Przy obiekcie duży parking. Dla zainteresowanych działalnością w branży gastronomicznej lub poszukujących ciekawej propozycji własnego biznesu oferujemy „firmę pod klucz”. W „pakiecie”, oprócz nieruchomości i ruchomości, wykwalifikowana, zaufana załoga.

Częśċ działki ( przeznaczenie inwestycyjno-budowlane ), możliwa do własnego zagospodarowania, np. budowa domu mieszkalnego w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Piekarach Śl., bezpośrednio przy kompleksie leśnym z naturalnym zapleczem rekreacyjnym.

Dla inwestora, zainteresowanego poszerzeniem działalności, oferujemy dodatkowo, położoną obok, działkę niezabudowaną o pow. całkowitej 0,9 ha, z tego ok. 6000m2 to teren inwestycyjno-budowlany ( plan zagospodarownia przestrzennego ), z możliwością zabudowy mieszkaniowej lub usługowej, w tym. np. stacji paliw ( brak w okolicy ), marketu, salonu samochodowego, kortów tenisowych i wielu innych.

Wyposażenie obiektu do uzgodnienia.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.04.2016 00:32
Cena: 1 790 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 461086
Rubryka ogłoszenia: Obiekty użytkowe
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Sprecyzowanie rodzaju: budynki, obiekty komercyjne
Cel nieruchomości: restauracje
Powierzchnia użytkowa: 450 m²
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 1Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 2Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 3Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 4Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 5Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 6Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 7Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 8Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 9Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 10Znakomity obiekt restauracyjny z terenem - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Andrzej
Województwo: Śląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48601066776
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Andrzej
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Obiekty użytkowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)