Razem 264 044 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
14.04.2016 15:49

Gniewino ŚCISŁE CENTRUM - LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni 273 m kw, usytuowany na parterze głównej ulicy w miejscowości.

W chwili obecnej prowadzona jest działalność gastronomiczna. Lokal gastronomiczny usytuowany jest w budynku mieszkalno - usługowym . Jest to budynek trzykondygnacyjny z dobudowanymi pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal ten pełni funkcję restauracyjną od lat 60-tych. W tym samym budynku znajduje się również drugi lokal usługowy - sklep spożywczy.

Restauracja posiada dwie niezależne sale konsumpcyjno - bankietowe wraz z zapleczem socjalnym , magazynem, zapleczem kuchennym i sanitarnym. Dodatkowo istnieje możliwość wygospodarowania niedużego mieszkania ( pokój, kuchnia,łazienka) wraz z niezależnym wejściem od strony podwórza. Cały obiekt jest wyposażony ( stoły, krzesła, oświetlenie, bufet itp.)

Wejście do obiektu zlokalizowane jest od strony drogi powiatowej - ulicy Pomorskiej.

Lokalizacja przy uczęszczanej ,ruchliwej drodze- daje duże możliwości wykorzystania i rozwoju obiektu w formie dotychczasowej, jak i wyboru innego rodzaju działalności.

W pobliżu znajduje się duży ogólnodostępny parking , sklepy różnych branż, Urząd Gminy, zakład fryzjerski.

Zakup przedmiotowego obiektu daje możliwość różnorodnej działalności i dobrej inwestycji, gdyż samo Gniewino jest prężnie rozwijającą się miejscowością i gminą , która przyciąga swoimi walorami nowych mieszkańców i inwestorów.

W najbliższym sąsiedztwie funkcjonuje wiele atrakcji rekreacyjno-turystycznych (wieża widokowa, centrum kultury, kompleks sportowy). Wizytówką kompleksu kulturalno-sportowego w Gniewinie jest hala widowiskowo-sportowa, a także kryta pływalnia, liczne boiska, stadion lekkoatletyczny, kort tenisowy, bowling, sala widowiskowo-kinowa. Odbywają się liczne zajęcia (szkoła tańca, kółka teatralne, turnieje, koncerty), jest biblioteka, szkoła, ośrodek zdrowia, banki i kościół.

Niewątpliwym atutem jest również okolica - bardzo malownicze tereny , liczne jeziora z czystą wodą, blisko do pięknych plaż Bałtyku.

Zapraszamy do umówienia się na prezentację oferty z przedstawicielem biura nieruchomości, aby zapoznać się z atutami i możliwościami inwestycyjnymi oferowanej nieruchomości.

Zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzonej transakcji. Od klienta Kupującego - nie pobieramy wynagrodzenia.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.04.2016 15:49
Cena: 600 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 463207
Rubryka ogłoszenia: Lokale użytkowe, komercyjne
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Sprecyzowanie rodzaju: budynki, obiekty komercyjne
Cel nieruchomości: restauracje
Powierzchnia użytkowa: 273 m²
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 1GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 2GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 3GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 4GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 5GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 6GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 7GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 8GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 9GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 10GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 11GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 12GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 13GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 14GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 15GNIEWINO RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: I.Plińska L.Szumna
Województwo: Wejherowo (Pomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48509394234
Telefon 2: +48509255662
Skype: nieruchomosciwejherowo
Web: nieruchomosciplus@home.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika I.Plińska L.Szumna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Lokale użytkowe, komercyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)