Razem 252 739 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Luksusowe mieszkanie 52m2 w bloku na parterze w centrum Kalisza Wielkopolskiego. Mieszkanie składa się z 2 nowoczesnych, zamykanych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju w pokojach są wygodne duże łóżka oraz komfortowe meble. W pobliżu jest największa w Kaliszu galeria „Amber”, Dworzec PKP i PKS, Banki, Biurowce, Kaufland, Lidl, apteka, poczta itd. Duże parkingi z zawsze wolnymi miejscami swobodnego parkowania. Doskonała lokalizacja, do mieszkania można szybko dojechać z każdego miejsca w Kaliszu. Mieszkanie ma naturalną klimatyzację z drzew w zimie jest ciepło a w upalne dni lata chłodno. Na wyposażeniu znajduje się wszystko co pozwala komfortowo funkcjonować: Lodówka, Pralka, czajnik, pełne wyposażenie kuchni, żaluzje w pokojach i wiele więcej.

Cena do negocjacji

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.02.2015 21:39
Cena: 149 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 393171
Rubryka ogłoszenia: Krótkoterminowy wynajem mieszkań
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 1Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 2Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 3Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 4Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 5Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 6Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 7Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 8Luksusowe Mieszkanie na doby, dni 2 pokoje w centrum Kalisza - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jacek
Województwo: Kalisz (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jacek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Krótkoterminowy wynajem mieszkań
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)