Razem 310 182 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Darłówko Zachodnie, na uboczu, do plaży spacerem 15 minut. Taka nieruchomość tuż przy plaży i przy lesie to dobra inwestycja na przyszłość. Poza aspektem materialnym to urocze miejsce, cisza ,spokój, śpiew ptaków i szum lasu.

Właściciel może przyjąć w rozliczeniu mieszkanie /z ogródkiem/ w Darłowie.

Do sprzedaży grunt o pow. 2,7898 ha zabudowany budynkiem niemieszkalnym. W MPZP oznaczony symbolem 75RZ- tereny polderów łąkowych, gdzie istniejąca zabudowa zagrodowa do zachowania. Działka całym swoim obszarem leży w granicach administracyjnych miasta. Ma nieregularny kształt, granicą przylega do drogi miejskiej utwardzonej płytami Jumbo, z wjazdem z drogi wewnętrznej, gdzie od frontu jest już plantacja 50 arów borówki. Nieco dalej kolejna część plantacji ok 20 arów nasadzenia. Część działki przy budynku murowanym zagospodarowana o obsadzona iglakami i brzozami. Budynek gospodarczy pierwotnie o pow. zabudowy 66 m2, obecnie rozbudowany o drugie tyle, zamieszkały, stanowi centrum życiowe właścicieli gospodarstwa.

Wykonano inwentaryzację budowlaną: na parterze jest pokój dzienny, kuchnia, łazienka z wc i miejscem na piec c.o., spiżarnia, przedpokój oraz schody prowadzące na piętro. Na piętrze trzy pokoje, łazienka i ciąg komunikacyjny. Budynek wymaga nakładów finansowych. W budynku instalacja elektryczna, wentylacyjna, kanalizacyjna, wodociągowa. Na terenie posesji studnia głębinowa. Dach budynku kryty papą termozgrzewalną i blachodachówką, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 10 cm, zaciągnięte klejem i z dwóch stron otynkowane. Okna pcv, strop drewniany, drzwi antywłamaniowe, przed wejściem i od strony wschodniej tarasy.

Opłaty związane z nieruchomością: opłaty za zużycie mediów w/g wskazań liczników. Jeśli nie jesteś rolnikiem nic nie szkodzi, możesz nabyć tą nieruchomość i nim zostać.

Mamy duże doświadczenie w sprzedaży tego typu nieruchomości i pomożemy z pozyskiwaniem dokumentacji nie zbędnej do zakupu i zajmiemy się składaniem odpowiednich wniosków.

Jeśli chcesz zająć się uprawą borówki amerykańskiej, to jest doskonały początek. Z uwagi na ocieplający się klimat perspektywy rozwoju rynku borówki są atrakcyjne: roślina długowieczna, owocująca ponad 20 lat, odporna, stanowisko jej powinno być zaciszne, słoneczne a gleba przepuszczalna i kwaśna. Czyli właśnie tu! Można też pokusić się o różne kierunki działalności: hodowla koni, psów rasowych albo agroturystyka i jednocześnie plantacja borówki.

Zapraszam do kontaktu. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2019 13:56
Cena: 390 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 628690
Rubryka ogłoszenia: Działki, pola
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 2.8 ha (27898 m²)
Rodzaje gruntu: inne obiekty
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Działka 2,78 ha z siedliskiem - blisko plaży - Zdjęcie nr 1Działka 2,78 ha z siedliskiem - blisko plaży - Zdjęcie nr 2Działka 2,78 ha z siedliskiem - blisko plaży - Zdjęcie nr 3Działka 2,78 ha z siedliskiem - blisko plaży - Zdjęcie nr 4Działka 2,78 ha z siedliskiem - blisko plaży - Zdjęcie nr 5Działka 2,78 ha z siedliskiem - blisko plaży - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Działki, pola Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki, pola
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)