Razem 260 603 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Posiadam do sprzedaży działkę przy ulicy Płochocińskiej (w dzielnicy Białołęka) o powierzchni 3 505 m2, na terenie dzielnicy Białołęka, obszar jest od 2002 roku objęty planem miejscowym oznaczonym symbolem MN/U, co oznacza możliwość zabudowy zarówno usługowej do 12 m wysokości ( 4 kondygnacje) przy powierzchni biologiczne czynnej 30 % dla terenu inwestycji, pozostała część terenu podlega zabudowie jest to: 70 % powierzchni działki. To wyjątkowa oferta w tej części miasta. Co ważne brak ograniczeń w zakresie współczynnika intensywność zabudowy pozwala na korzystniejszą zabudowę działki jeśli chodzi o usługi (U) ich docelową powierzchnię zabudowy.

Co bardzo istotne dla inwestora, działka położona jest dosłownie w pierwszej linii zabudowy od strony ul. Płochocińskiej. Dla inwestora dodatkowym atutem tej właśnie oferty będzie możliwość zabudowy / posadowienia budynków w odległości jedynie 15 metrów od krawędzi jezdni w ulicy Płochocińskiej.

Ponadto doskonała lokalizacja przy drodze wojewódzkiej w postaci silnego oddziaływania Miasta Stołecznego Warszawy. Bardzo wysoki średni dobowy ruch pojazdów na dobę. Doskonała lokalizacja pod handel, usługi, biura, magazyny, sklepy, pawilony.

Powierzchnia terenu to 3 505 m2, częściowo już uzbrojona w media, dojazd z ulicy Płochocińskiej.

Cena ofertowa to: 2 800 495zł.

Plan miejscowy:

UCHWAŁA Nr LVIII/841/02, RADY GMINY WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA, z dnia 27 września 2002 r., w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentów obszarów X-71 - część II i O-50, w gminie Warszawa-Białołęka.

BEZPOŚREDNIO

Dane kontaktowe:

Dariusz Sawicki

Tel.: 733 600 777

E-mail: d.sawicki@onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.05.2016 13:48
Cena: 2 800 495 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 471110
Rubryka ogłoszenia: Działki, pola
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 3505 m²
Rodzaje gruntu: obiekty komercyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Sprzedam działkę na warszawskiej Białołęce - Zdjęcie nr 1Sprzedam działkę na warszawskiej Białołęce - Zdjęcie nr 2Sprzedam działkę na warszawskiej Białołęce - Zdjęcie nr 3Sprzedam działkę na warszawskiej Białołęce - Zdjęcie nr 4Sprzedam działkę na warszawskiej Białołęce - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bezpośrednio
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Bezpośrednio
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki, pola
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)