Razem 264 044 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Działka budowlana o powierzchni 2900 m2, położona w otulinie Puszczy Kozienickiej. W pobliżu (10 min samochodem): szkoła podstawowa i gimnazjum, apteka, ośrodek zdrowia, gmina, sklep Top Market, fryzjer, stacja paliw, kościół, stacja PKP, przystanek PKS.

Region czysty ekologicznie. Do działki przylega bita, gminna droga doskonale odśnieżana przez Gminę w czasie zimy. Droga walcowana i wyrównywana systematycznie.

W działce woda gminna, energia elektryczna. Gmina dofinansowuje przydomowe oczyszczalnie ścieków lub bezproblemowy odbiór ścieków do oczyszczalni. Działka bardzo słoneczna i sucha. Dzięki nasłonecznieniu nawet ostrą zimą można zaoszczędzić na ogrzewaniu do 35%.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.05.2016 13:30
Cena: 44 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 465959
Rubryka ogłoszenia: Działki, pola
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 2900 m²
Rodzaje gruntu: inny rodzaj gruntu
Dla biur nieruchomości: Ten ogłoszeniodawca wyraźnie nie życzy sobie, aby kontaktowali się z nim agenci. Prosimy respektować jego decyzję i kontaktować się z nim, jeśli jesteś bezpośrednim klientem.!
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Działka budowlana w Nowej Woli gm. Grabów nad Pilicą - Zdjęcie nr 1Działka budowlana w Nowej Woli gm. Grabów nad Pilicą - Zdjęcie nr 2Działka budowlana w Nowej Woli gm. Grabów nad Pilicą - Zdjęcie nr 3Działka budowlana w Nowej Woli gm. Grabów nad Pilicą - Zdjęcie nr 4Działka budowlana w Nowej Woli gm. Grabów nad Pilicą - Zdjęcie nr 5Działka budowlana w Nowej Woli gm. Grabów nad Pilicą - Zdjęcie nr 6Działka budowlana w Nowej Woli gm. Grabów nad Pilicą - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wiktoria Domaradzka
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48887644943
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Wiktoria Domaradzka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki, pola
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)