Razem 250 684 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość pod inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w Kłaju, przy ul. Wojska Polskiego, na terenie Puszczy Niepołomickiej. Działka o powierzchni 3.871 m2, zabudowana budynkiem byłego kasyna wojskowego oraz pozostałą infrastrukturą techniczną, w tym m.in.: drogą dojazdową, chodnikiem oraz placem o nawierzchni bitumicznej, a także sieciami uzbrojenia terenu (prąd, woda, gaz, kanalizacja).

Lokalizacja

Nieruchomość usytuowana jest z dala od zgiełku i hałasu miasta, przy jednoczesnej bliskości tras komunikacyjnych. Lokalizacja ta zapewnia idealną równowagę warunków dostępności, ceny oraz komfortu mieszkania.

Teren został zaliczony do Europejskiej Sieci Ekologicznej "Natura 2000" i leży na skraju Obszaru Specjalnej Ochrony Ptaków - Puszcza Niepołomicka PLB120002.

Lokalizacja posiada dobre połączenia komunikacyjne z uwagi na łatwy dojazd zarówno z Krakowa (około 3 kilometry od węzła autostradowego w Szarowie), Niepołomic (około 7 kilometrów) oraz Bochni (około 12 kilometrów). Przez teren gminy dobiega autostrada A4 z węzłem komunikacyjnym zlokalizowanym w Szarowie. Gminę przecina również międzynarodowa droga E-40.

Ze względu na położenie i ukształtowanie gmina zaliczana jest do najmniej skażonych w województwie małopolskim, znalazła się w czołówce gmin polskich, szczególnie dbających o ochronę środowiska przyrodniczego. Kłaj należy do czołówki gmin o największej dynamice dochodów i inwestycji.

Sąsiedztwo

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa i towarzysząca niewielkiego osiedla wojskowego (3 bloki). Teren działki płaski, porośnięty drzewami (głównie iglastymi). Nieruchomość w części południowej przylega do asfaltowej drogi dojazdowej - ul. Wojska Polskiego. Wokół tereny leśne Puszczy Niepołomickiej.

Sklepy, restauracje i firmy usługowe położone są w zasięgu krótkiego spaceru. Dostępne są też sklepy spożywcze i stacja kolejowa (na trasie linii Kraków - Medyka), nieco dalej pozostała infrastruktura handlowa i usługowa oraz urzędy gminy Kłaj. Przy wjeździe do Kłaja sklep sieci Biedronka, Tesco.

Budowa

Złożona została dokumentacja projektowa dla uzyskania pozwolenia na budowę. Celem projektu jest przebudowa i rozbudowa istniejącego dotychczas budynku użyteczności publicznej na nowoczesny budynek wielomieszkaniowy. Jest to propozycja dla mieszkańców ceniących sobie spokój, ciszę, bliski kontakt z naturą, ale również możliwość szybkiego i łatwego dostępu do oferty kulturalnej i handlowo - usługowej dużego miasta, jakim jest Kraków.

Zaprojektowany budynek będzie miał 5 kondygnacji. Oprócz wygodnej klatki schodowej zadbaliśmy o nowoczesną windę. Budynek o nowoczesnym wzornictwie, oferujący mieszkania zarówno niewielkie, jak i większe w przypadku połączenia lokali. Większość mieszkań posiada balkon lub portfenetr - otwierający wnętrze na zieloną przestrzeń otoczenia. Na zewnątrz budynku powstaną miejsca parkingowe oraz kilka garaży.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu! Podana kwota sprzedaży jest ceną netto!

Dane kontaktowe:

Tel.: 509 920 072

E-mail: m.natkaniec@roch.krakow.pl

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu KH.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.01.2015 15:55
Cena: 950 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 385244
Rubryka ogłoszenia: Działki, pola
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 3871 m²
Rodzaje gruntu: obiekty komercyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 1Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 2Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 3Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 4Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 5Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 6Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 7Sprzedam teren pod inwestycję mieszkaniową w Kłaju - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bezpośrednio (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48509920072
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Działki, pola Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki, pola
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)