Razem 250 820 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
22.01.2015 15:05

Przedmiotem sprzedaży jest działka komercyjna o powierzchni 3.324 m2, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Powstańców (okolice Agromy), w odległości 300 metrów od planowanego zjazdu z obwodnicy. Istnieje możliwość wybudowania i najmu długoterminowego obiektu dedykowanego według indywidualnego zapotrzebowania inwestora (na podstawie osobnej wyceny). Teren usytuowany jest na działce nr 129/4 i 129/6 – obręb 1 j.ewid. – Nowa Huta z istniejącym, przebudowywanym zjazdem z drogi publicznej tj. z ul. Powstańców (działka drogowa nr 243) poprzez działkę 129/2, 129/3, 129/6, 128. Dla przedmiotowej nieruchomości zostały przygotowane dwie koncepcje zagospodarowania terenu.

Dla przedmiotowej działki zostały przygotowane dwie koncepcje zagospodarowania terenu, wynikające z warunków zabudowy. Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi około 1.050 m2. W przypadku wybudowania obiektu jednokondygnacyjnego powierzchnia użytkowa obiektu będzie wynosić 1.050 m2, zaś w przypadku budowy obiektu czterokondygnacyjnego powierzchnia użytkowa będzie wynosić około 4.000 m2.

Obsługa zamierzenia inwestycyjnego w zakresie infrastruktury technicznej jest możliwa w oparciu o projektowane przyłącza – wody, kanalizacji deszczowej oraz elektryczne, na warunkach określonych przez dysponenta sieci oraz nowe niezależne instalacje i rozwiązania projektowane na terenie własnym inwestora, tj.:

* zaopatrzenie w energię cieplną z lokalnego źródła na paliwo ekologiczne, tj. naziemny zbiornik na gaz ziemny na terenie własnym Inwestora;

* odprowadzenie ścieków – do szczelnego, okresowo wybieralnego zbiornika znajdującego się na terenie własnym Inwestora; jest to rozwiązanie tymczasowe do momentu wybudowania sieci;

* wody opadowe z terenu utwardzanego będą odprowadzane do sieci kanalizacji deszczowej poprzez projektowane przyłącze.

KONCEPCJA I

Pierwsza koncepcja zakłada budowę zespołu budynków o charakterze biurowo – usługowo – magazynowych wraz z wewnętrznym układem drogowym, naziemnymi miejscami parkingowymi oraz infrastrukturą, w tym budową naziemnego zbiornika na gaz płynny, budową szczelnego zbiornika wybieralnego oraz budową stacji transformatorowej na działkach o nr 129/4 i 129/6 obr. 1 Nowa Huta, wraz z przebudową wjazdu z działki nr 243 i budową drogi wewnętrznej na działkach nr 129/2, 129/3, 129/6, 128 obr.jw., i budową sieci energetycznej na działkach nr 129/6, 129/4 obr.jw. przy ul. Powstańców w Krakowie.

* Charakterystyka budynku:

Projektowany budynek magazynowo – usługowy jest obiektem jednokondygnacyjnym, a biurowy trzykondygnacyjnym z możliwością dodania dodatkowej, czwartej kondygnacji. Całość zaprojektowano na rzucie prostokąta o wymiarach 52,60m x 20,00m, z czego część biurowa stanowi ok. 1/3 pow. zabudowy całego zespołu.

Dwuspadowy dach ma nachylenie max. 15 stopni.

Budynek posiada reprezentacyjne wejście główne do budynku do części biurowej oraz trzy bramy garażowe do części usługowo – magazynowej. Wszystkie wejścia znajdują się od strony północnej budynku, tj. od strony parkingu i są to wejścia dla pracowników i klientów.

Budynek usytuowany jest osią dłuższą o kierunkach wschód-zachód, równolegle do przylegającej południowej granicy działki.

* Architektura budynku:

Przedmiotowy budynek jest prosty w formie, ale przy tym nowoczesny. Część magazynowo – usługowa do jednoprzestrzenna hala zaprojektowana w technologii szkieletowej stalowej z warstwową ścianą zewnętrzną osłonową. Można zastosować panele warstwowe np. producenta RUUKKI z okładziną z dwóch stron z blachy oraz z rdzenia z pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej. Proponowany kolor to srebrny, szary lub ciemnoszary. Hala jest obiektem jednoprzestrzennym z możliwością wprowadzenia podziałów wewnętrznych w zależności od potrzeb technologicznych, wymagań najemcy itp. Nad tą częścią można w dachu wykonać świetliki z poliwęglanu.

Część biurowa posiada trzy kondygnacje naziemne z możliwością powiększenia tej części do czterech kondygnacji naziemnych i tym sposobem do zwiększenia wysokości obiektu z 10,00m do nawet 14,00m zgodnie z decyzją WZ. Proponuje się tu także zastosowanie konstrukcji stalowej, którą ewentualnie na życzenie Inwestora można zmienić na technologię tradycyjną murowaną z konstrukcją żelbetową.

Ta część budynku będzie całkowicie przeszklona. Projektowane okna będą na wysokość całej kondygnacji, dzięki czemu pomieszczenia przeznaczone na stały pobyt ludzi będą jasne, dobrze doświetlone. Proponowana kolorystyka elewacji to ciemnoszary i biały. Wejście do budynku jest zagłębione i zadaszone białym, grubym obramowaniem, które nadaje bryle dynamiki i nowoczesności, dodatkowo podkreślając główne, reprezentacyjne wejście do budynku.

Więcej informacji - http://otodom.pl/index.php?mod=show&act=preview&insId=34567567

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.01.2015 15:05
Cena: 995 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 385226
Rubryka ogłoszenia: Działki, pola
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 3324 m²
Rodzaje gruntu: obiekty komercyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 1Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 2Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 3Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 4Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 5Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 6Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 7Sprzedam teren inwestycyjny w Krakowie - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bezpośrednio (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48509920072
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Działki, pola Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki, pola
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)