Razem 310 176 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Na wzniesieniu! Tu nie martwisz się o lokalne podtopienia. Działka o pow. 2511m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 70m długości i 36m szerokości, bez instalacji przechodzących przez działkę, o dobrych warunkach wodno-gruntowych. Nic tylko budować:)

Działka objęta jest planem zagospodarowania, oznaczona symbolem MNU-3 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych niż 2500m2. Położona jest też w granicy strefy uzdrowiskowej "B" Uzdrowiska Dąbki i nie jest położona w obszarze rewitalizacji.

Uzbrojenie: licznik energetyczny w granicy działki, wodociąg miejski, kanalizacja sanitarna przy działce. W bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowane pensjonaty oraz kompleks domków letniskowych. Nieco dalej stadnina koni i kolejne działki zabudowane budynkami służącymi do obsługi ruchu turystycznego. Oferowana działka ma dostęp do drogi publicznej. Dojazd do działki drogą asfaltową a następnie utwardzoną szeroką drogą prowadzącą do dalej położonych budynków. Z uwagi na bardzo dobre warunki gruntowe nie przewidujemy możliwości negocjacji ceny.

Bobolin to ciche i spokojne Agro – letnisko położone na trasie pomiędzy miejscowościami Dąbki i Darłowo. Bliskość morza i sosny porosłe na wydmach kształtują umiarkowany, ciepły morski klimat. Dużym walorem miejscowości jest naturalnie czyste środowisko, duża odległość od aglomeracji miejskich. Plaża, dość szeroka, piaszczysta i nade wszystko niezatłoczona! W Bobolinie znajduje się stadnina koni. Są tu konie pod siodło, do zaprzęgu, nauka jazdy konnej, pensjonat dla koni. Przez Bobolin i sąsiednie nadmorskie kąpieliska przebiega Koszaliński Szlak Nadmorski. Zapraszam do odwiedzenia tej miejscowości. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2019 13:56
Cena: 300 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 587710
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 2511 m²
Rodzaje gruntu: obiekty komercyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 1Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 2Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 3Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 4Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 5Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 6Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 7Bobolin, działka na wzniesieniu, budowlana - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Działki budowlane Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)