Razem 262 489 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
13.10.2017 13:20

Wpłacacie zaledwie 60% ceny, a już jesteście właścicielami gruntu. Reszta ceny rozłożona na dogodne płatności w wysokości około 600 zł miesięcznie.

Kwota 70.000 zł tj. pierwsza wpłata, po której są Państwo już właścicielami gruntu, czyli są Państwo wpisani w Księdze Wieczystej nieruchomości. Jak wiadomo, nie ma lepszego zabezpieczenia niż prawo własności.

Całkowita kwota do zapłaty to 120.560 zł, czyli 40 zł/m^2.

Działka zlokalizowana bezpośrednio obok wsi Ramsowo, przy jeziorze Dobrąg (dokładna lokalizacja na zdjęciach). Niedaleka odległość (25 kilometrów) od Olsztyna sprawia, że to miejsce jest atrakcyjną ofertą dla osób ceniących sobie walory przyrodnicze, a także dobry dojazd do miasta. Znakomite połączenie do Olsztyna zapewnia droga krajowa nr 16 – oddana do użytku pod koniec 2010 roku. Bliskość infrastruktury, szlaków komunikacyjnych oraz kilku dodatkowych zbiorników wodnych, unikalne widoki i nieskażona przyroda to jasny sygnał dla inwestorów, którzy chcą ulokować tutaj swoje pieniądze.

Około 30% powierzchni działki ma spadek w stronę południową, dzięki czemu można tę część działki wykorzystać na ogród, który będzie doskonale nasłoneczniony.

Kilka metrów od granicy działki przebiega linia energetyczna, a co za tym idzie można dokonać bezproblemowego podłączenia do sieci energetycznej. Alternatywą jest montaż paneli/kolektorów słonecznych (strona południowa działki idealnie się do tego nadaje) i uniezależnienia się od dostawcy prądu/ciepła.

Łatwy dojazd na działkę z uwagi na przebiegającą w pobliżu drogę asfaltową.

Duża powierzchnia działki (3014 m^2) pozwala podzielić ją na dwie/trzy mniejsze i odsprzedać z dużym zyskiem.

Dane szczegółowe:

• Odległość od Olsztyna: 25 km

• Odległość od Mrągowa: 35 km

• Jezioro Dobrąg: 108 ha

• Najbliższe jeziora: Dobrąg, Dadaj, Pisz, Tumiańskie

• Powiat: Olsztyński

• Gmina: Barczewo

• Obręb: Ramsowo

Proszę pamiętać, że informacja odnośnie rozłożenia ceny na płatności miesięczne jest potwierdzona aktem notarialnym, czyli są Państwo w 100% zabezpieczeni, nikt nie może pozbawić Państwa tego prawa.

Zgadza się, żeby sprzedać/kupić działkę rolną o powierzchni powyżej 3000 m^2, należy mieć zgodę ANR. Uzyskaniem zgody na sprzedaż/zakup zajmuję się osobiście, Państwo nie muszą tracić cennego czasu, niczego wypełniać ani jeździć. Całą procedurą zajmuję się osobiście bez Państwa udziału w żadnym etapie.

W razie pytań bądź niejasności proszę o kontakt telefoniczny, podczas którego postaram się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

Tel: 504983567

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.10.2017 13:20
Cena: 70 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 560484
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 3014 m²
Rodzaje gruntu: obiekty mieszkalne
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Na sprzedaż działka budowlana, Ramsowo - Zdjęcie nr 1Na sprzedaż działka budowlana, Ramsowo - Zdjęcie nr 2Na sprzedaż działka budowlana, Ramsowo - Zdjęcie nr 3Na sprzedaż działka budowlana, Ramsowo - Zdjęcie nr 4Na sprzedaż działka budowlana, Ramsowo - Zdjęcie nr 5Na sprzedaż działka budowlana, Ramsowo - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)