Razem 262 442 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
DEWELOPERI - INWESTORZY: zainwestuj w luksusowy gruntów w granicach wsi Varin (leży obok KIA na Słowacji, tylko 127 km od Krakowa), zgodnie z długoterminowego planu przewidzianego do inwestycje w budownictwie mieszkaniowym IBV VARÍN ZÁHUMNIE. Budowie może przebiegać dalej, północno etap (Whiting i przestrzeń, 123,200 metrów kwadratowych). Moja sprzedaż akcji wynosi 1000 metrów kwadratowych (2,5x400m), łącznie z innymi akcjonariuszami w mojej rodzinie jest to 6200 metrów kwadratowych (długie, czerwone z partii 15x400m), czyli w sumie do 12,3 ha bardzo lukratywny, całkowicie płaski (jak na lotnisku), a przez cały dzień słonecznie w obszarach miejskich Varin, z daleka widok we wszystkich kierunkach i Małá Fatra. Zainteresowanie zakupem ziemi w miejscowości Varín znacznie przewyższa podaż (często zadzwonił do mnie zainteresowanych), ale szukają inwestorzy. Działka jest naprawdę żaden ciężar służebności lub prot. Gaza i sąsiedniej działce obok mojego rozliczane są, od 8 lat temu są umarzane (i mnie) i scelila duża liczba wąskich działkach Kancelarii dla istu prywatnych firm. Pracowali się na nim trzy lata i stworzył wiele wymiarach 700x180m obok autostrady 583, który opiera się na mojej działce, terytorium widzą fioletową linią przerywaną. Jak dalej pokazano na mapie są bardzo blisko mojego obszaru zajmuje obecnie miejsce w pierwszej i drugiej fazy budowy (obszar ograniczony zielony), a około 30 metrów na południe od mojej okolicy, aby zobaczyć nowo wzniesionego budynku z podjazdem i kilkoma niewykończonym domem. Tak blisko do 30-50 metrów od mojej okolicy są dostępne wszystkie media, w tym szeregu szaf 240 / 400V, które są zaprojektowane do budowy całego terytorium. Obecny jest zbudowany około trzech hektarów. W promieniu 500 metrów jest Varínska Square, Urząd Miasta, ośrodek zdrowia, szkoła / przedszkole, supermarket Tesco. To bardzo miłe uzemie pod względem płaskości lub ochrony przeciwpowodziowej (jest daleko i kilka metrów nad poziomem rzeki Varínka i Váh) i być tutaj 100 lat temu grunty orne najbogatszych mieszkańców, którzy powrócili z długoterminowych zysków z Ameryki. Przez samochód 8 km odległe Žilina teraz trwa tylko pięć minut, dzięki jakości nowej drogi cztery-lane, który został zbudowany KIA. Wioska Varin jest bramą do Parku Narodowego Malá Fatra - ośrodek turystyczny Terchová - Vrátna Dolina. Na cztery dni festiwalu Jánošík dni ruchu do 75.000 osób w tym roku obchodzi 55-lecie. Są to idealne warunki do życia na świeżym powietrzu, piesze wycieczki, jazda na nartach / snowboardzie, a nawet dla rovinkovu rowerowej i jazdy na łyżwach wzdłuż 32 km bikeway, odpowiednie dla rodzin z dziećmi. Zainteresowanych proszę o odpowiedź przez e-mail. Cena 50 EUR/metr kwadratowy (214 PLN/metr kwadratowy)
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.08.2017 12:17
Cena: 214 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 550198
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 1000 m²
Rodzaje gruntu: inny rodzaj gruntu
Dla biur nieruchomości: Ten ogłoszeniodawca wyraźnie nie życzy sobie, aby kontaktowali się z nim agenci. Prosimy respektować jego decyzję i kontaktować się z nim, jeśli jesteś bezpośrednim klientem.!
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 1Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 2Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 3Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 4Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 5Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 6Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 7Luksusowy działka 127 km na południowy zachód od Krakowa - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dědictví aneb Ku.vahošigutntág (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://reality.bazos.sk/?hledat=&rubriky=reality&hl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Działki budowlane Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)