Razem 260 873 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
19.09.2016 12:07

Szanowni Państwo.

Proponujemy na sprzedaż działki rekreacyjno budowlane o powierzchni od 700 do 900m, cena za metr działki kształtuje się w granicach 35zł brutto.

Działki położone są na granicy miejscowości Jurgi oraz Czarnowo (administracyjnie położone są w miejscowości Czarnowo). Działki powstały w wyniku podziału większej działki o powierzchni 4Ha. W sąsiedztwie od strony północnej znajdują się działki rekreacyjne zamieszkałe przez działkowiczów, głównie z Warszawy, przebywających na działkach sezonowo w okresie wiosna - jesień. Pozostałe sąsiedztwo wydzielonych działek to piękny las, łąki, rzeka Orz (odnoga Narwi) oraz rzeka Narew (raj dla wędkarzy). Wzdłuż działek położna jest asfaltowa alejka (droga), która idealnie skomunikowana jest z okolicznymi miejscowościami oraz terenami rekreacyjnymi.

W pobliżu wyznaczonych działek znajdują się skrzynki elektryczne (erbetki) - okolica uzbrojona jest w prąd. Woda dostępna jest z rurociągu gminnego, który położony jest wzdłuż asfaltowej drogi, lub szybszym i (raczej) ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest budowa studni (woda głębinowa).

Teren idealny pod rekreację, szczególnie polecany dla grzybiarzy, wędkarzy oraz osób które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 603-822-566 lub mail. przekaz.mailowy@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 19.09.2016 12:07
Cena: 30 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492440
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 900 m²
Rodzaje gruntu: obiekty mieszkalne
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Działki rekreacyjno-budowlane, Czarnowo - Zdjęcie nr 1Działki rekreacyjno-budowlane, Czarnowo - Zdjęcie nr 2Działki rekreacyjno-budowlane, Czarnowo - Zdjęcie nr 3Działki rekreacyjno-budowlane, Czarnowo - Zdjęcie nr 4Działki rekreacyjno-budowlane, Czarnowo - Zdjęcie nr 5Działki rekreacyjno-budowlane, Czarnowo - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)