Razem 260 603 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nieruchomość położona na terenie projektowanego osiedla zabudowy mieszanej - mieszkalnej i usługowej, zlokalizowanego u podnóża wzgórza zamkowego z ruinami średniowiecznego chęcińskiego zamku królewskiego - królowej Bony. Położenie szczegółowe korzystne - działki zlokalizowane w odległości około 650 m od zabudowań miasta Chęciny.

Działki zakwalifikowane jako użytki budowlane Bp. Teren działek lekko falisty, kształt poszczególnych działek regularny zbliżony do prostokąta, powierzchnia dobra, grunt na nieruchomości suchy. Nieruchomość niezabudowana i nie zagospodarowana.

Uzbrojenie terenu - energia elektryczna w niewielkiej odległości. Woda i kanalizacja w trakcie budowy na mocy porozumienia zawartego z Zakładem Gospodarki komunalnej w Chęcinach pod nazwą "Osada Podzamcze - Park"

Tel: 798 253 146

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.08.2016 20:22
Cena: 330 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 485142
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 7370 m²
Rodzaje gruntu: obiekty mieszkalne
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 1Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 2Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 3Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 4Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 5Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 6Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 7Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na Zamek - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)