Razem 311 359 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nasza firma oferuje szybki i bezpieczny skup nieruchomości – od naszych klientów jesteśmy w stanie odkupić domy, mieszkania, działki i inne nieruchomości. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnej obsłudze każdego klienta transakcje z nami są zawsze udane – w mgnieniu oka, wygodne, rzetelne i pozbawione ryzyka. Jeśli wymagają Państwo pieniędzy natychmiastowo, w takim przypadku nasz skup nieruchomości za gotówkę jest zawsze przygotowany do pomocy – wystarczy jedynie zadzwonić, a my będziemy mogli zająć się resztą.

Koncentrujemy się w głównie na województwie dolnośląskim oraz obsługujemy m.in. takie miejscowości jak: Wrocław, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Jelcz-Laskowice, Brzeg Dolny.

Prowadzimy skup mieszkań za gotówkę, skup domów, w tym również skup domów do remontu, a także skup działek, w tym działek budowlanych, dodatkowo skup lokali użytkowych oraz garaży.

Skupujemy nieruchomości w każdym stanie – nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm chcących zrealizować szybką transakcję. Pomagamy w momencie, gdy potrzebują Państwo pieniędzy od zaraz, planują kupno nowej nieruchomości lub wyjazd do innego miasta lub kraju.Gdy chcą Państwo sprzedać nieruchomość szybko i sprawnie, bez kłopotliwego umieszczania ogłoszeń czy też korzystania z płatnych usług agencji nieruchomości, w takim przypadku w naszym skupie nieruchomości jesteśmy całkowicie gotowi do pomocy. Nasz pracownik będzie mógł niezwłocznie spotkać się z Państwem i wykonać wycenę nieruchomości, a następnie zadbać o formalności związane ze sprzedażą a także kwestiami notarialnymi. Pieniądze wypłacamy praktycznie od razu w formie gotówki lub przelewu na wskazane przez Państwa konto bankowe.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług skupu nieruchomości!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2016 11:32
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 472966
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: inny rodzaj ogłoszenia
Rodzaje gruntu: obiekty mieszkalne
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamila Stanczyk
Województwo: Cała Polska
E-mail: skup.nieruchomosci@onet.pl
Telefon: +48512512398
Web: skup-nieruchomosci.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kamila Stanczyk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)