Razem 262 935 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Na sprzedaż działki rekreacyjno-budowlane o powierzchni 700-900m2, cena za metr działki kształtuje się w granicach 35zł brutto.

Działki położone są na granicy miejscowości Jurgi oraz Czarnowo (administracyjnie położone są w miejscowości Czarnowo). Działki powstały w wyniku podziału większej działki o powierzchni 4Ha. W sąsiedztwie od strony północnej znajdują się działki rekreacyjne zamieszkałe przez działkowiczów, głównie z Warszawy, przebywających na działkach sezonowo w okresie wiosna - jesień. Pozostałe sąsiedztwo wydzielonych działek to piękny las, łąki, rzeka Orz (odnoga Narwi) oraz rzeka Narew (raj dla wędkarzy). Wzdłuż działek położna jest asfaltowa droga, która idealnie skomunikowana jest z okolicznymi miejscowościami oraz terenami rekreacyjnymi.

Tereny bardzo atrakcyjne pod względem rekreacyjnym. Idealne dla wędkarzy, grzybiarzy, osób szukających wyciszenia i odpoczynku od dużego miasta, osób mających rodzinę w okolicy. W okolicznych większych miastach jest sporo zakładów produkcyjnych i usługowych dających możliwość znalezienia zatrudnienia.

Okoliczna zabudowa jest niska i w większości stanowią ją domy jednorodzinne oraz rekreacyjne. W pobliżu szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia – sołectwo Goworowo.

Dojazd do działek od strony Warszawy: Sprawny, trasą 61 lub S8 przez Długosiodło, na ostatnim odcinku drogą krajową nr 60.

W przypadku zainteresowania, dodatkowych pytań, proszę o kontakt pod jeden ze wskazanych poniżej numerów telefonów:

1) 501 974 000

2) 693 877 977

3) 784 288 283

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.05.2016 11:42
Cena: 24 990 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 468291
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 714 m²
Rodzaje gruntu: obiekty mieszkalne
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Na sprzedaż działki rekreacyjno-budowlane - Zdjęcie nr 1Na sprzedaż działki rekreacyjno-budowlane - Zdjęcie nr 2Na sprzedaż działki rekreacyjno-budowlane - Zdjęcie nr 3Na sprzedaż działki rekreacyjno-budowlane - Zdjęcie nr 4Na sprzedaż działki rekreacyjno-budowlane - Zdjęcie nr 5Na sprzedaż działki rekreacyjno-budowlane - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)