Razem 255 723 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Działka budowlana w Tuszynie. Piękna działka znajdująca się w dzielnicy Tuszyn-Las przy ul. Antonówka 3. Jedna z ostatnich działek znajdujących się na granicy Tuszyna tuż przy Tuszyńskim lesie tj. ok. 25m. Las liczy liczy sobie ponad 100 lat nazywanym jest Wolburskim Rezerwatem Przyrody.Wymiary działki to 26 x 80m. Na działce pozostało kilkanaście drzew (sosny, brzozy). Możliwośc wycięcia wg. własnego uznania. Usytuowanie działki powoduje że,

panuje tam cisza. Od trasy dzieli ją ściana lasu(zobacz na mapie). W sąsiedztwie zaledwie kilka domków jednorodzinnych. Istnieje tam swoisty mikroklimat jeśli chodzi o czyste i zdrowe powietrze, 1km dalej znajduje się

"Specjalistyczny Szpital Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji". W Tuszynie dostępne liczne sklepy i supermarkety w tym Biedronka oraz Tesco. Niedaleko znajduje się również duży kryty basen z grotą solną oraz tężnią.

Dojazd:

Działka leży jakieś 700m od trasy nr.1. Dojazd ulicą asfaltową(ul.Poddębina)następnie 100m drogą utwardzoną.

Z planów gminnych wynika że, ulica Antonówka również bedzie asfaltowa z chodnikiem. Świetny dojazd do Łodzi, do dworca Łódź Kaliska nowo powstałą trasą

Górna tj. 15-20 min. Do skrzyżowania Rzgowska-Broniewskiego jakieś 10-15 min. Do węzła Tuszyn-Rzgów(trasa Wrocław-Warszawa)3 km.tj. 5min.

Dojazd do Wrocławia niecałe 2 godz.Wkrótce otwarcie obwodnicy na Warszawę.

Media:

Prąd na sąsiedniej działce. Działka spełnia warunki przyłączenia(informacja z PGE). Koszt podciągnięcia prądu na działke 1000 zł wg. cennika PGE.

Woda:

Sąsiednie działki korzystają ze studni głębinowych. Czysta pitna woda na ok. 15-16m głębokości koszt wykopania takiej studni to ok. 5000 tyś. zł

w okolicznych firmach.

Kanalizacja:

Sąsiednie działki korzystają także z własnych szamb. Koszt budowy szamba ok.5000 tyś. zł. Przy czym w planie gminy odnośnie budowy wyżej wspomnianej ulicy Antonówka znajduje się również kanalizacja. Aktualne informacje w Gminie Tuszyn.

Podsumowanie:

Niewątpliwie działka dla miłośników spokoju i przyrody. Zobacz sam! Zachęcam wszystkich zaineresowanych do oglądania na miejscu. Wszelkich dodatkowych informacji udzielę przez telefon.

Tel: 506-979-689

mail: daniel.janas@onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.06.2015 20:19
Cena: 247 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 412728
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 2150 m²
Rodzaje gruntu: obiekty mieszkalne
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Na sprzedaż działka budowlana 2150m3, Tuszyn - Zdjęcie nr 1Na sprzedaż działka budowlana 2150m3, Tuszyn - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)