Razem 252 485 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jestem w posiadaniu nieruchomości o powierzchni 4002 m2 na której umieszczona jest hala o powierzchni użytkowej 1500 m2. Hala znajduje się w Trzebini w okolicach Chrzanowa w odległości około 3 km do autostrady A4 oraz 1 km do drogi ekspresowej E40.

Szczegółowe dane hali:

Budynek jest wolnostojący, cztero bryłowy, o zróżnicowanej wysokości i konstrukcji, jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony. W części środkowej – umieszczona jest główna hala wykonana z konstrukcji stalowej szkieletowej, ściany murowane z cegły na zaprawie cementowo - wapiennej, górną część ścian stanowią stalowe okna oszklone szkłem zwykłym. Część okien otwierana - okna uchylne. Stropodach dwuspadowy z prefabrykowanych elementów żelbetowych z obróbkami blacharskimi, rynnami i rurami spustowymi, kryty papą na lepiku. Posadzka betonowa z fragmentami wyłożonymi kostką drewnianą. Hala jest podzielona na dwie części ścianą działową z cegły grubości 30 cm - wschodnią i zachodnią. W ścianie działowej znajdują się drzwi rozsuwane. Ściany otynkowane i malowane farbą klejową, z lamperią olejną do wysokości 1,5 m.

We wschodniej części hali znajduje się suwnica jednobelkowa. Jest to suwnica produkcji polskiej ZAMĘT Strzebnica o udźwigu 3 t, rozpiętości 10 m i wysokości podnoszenia 8,5 m.

W pomieszczeniach hali jest zainstalowanych 7 sztuk agregatów grzewczo - wentylacyjnych: 3 szt. w części wschodniej, 4 szt. w części zachodniej.

Po północnej i południowej stronie hali znajdują się części niższe budynku posadowione na betonowych fundamentach, o ścianach murowanych z cegły i stropodachach jednospadowych z prefabrykowanych elementów żelbetowych. W północno - zachodniej części budynku znajdują się pomieszczenia przyłącza centralnego ogrzewania (wymiennikowni). W wymiennikowni CO znajdują się: zawory regulacyjne i odcinające, urządzenia odmulające, urządzenie do regulacji różnicy ciśnień CO oraz licznik ciepła do pomiaru zużytej energii cieplnej. W pomieszczeniach hali znajdują się okapturzone rozdzielnie elektryczne: „RS-1", „RS-3" „RS-4", „RS-5", „RS-W2", „RS-W3" i „RS-W4", w pomieszczeniu spawalni znajduje się rozdzielnia elektryczna okapturzona „RS-WG". Części wschodnia i zachodnia budynku warsztatowego murowane z cegły na zaprawie cementowo -wapiennej, posadowione na betonowych fundamentach. Stropodachy jednospadowe, z murkami ogniowymi, obróbkami blacharskimi, rynnami i rurami spustowymi, kryte papą na lepiku. Stolarka okienna drewniana typowa - okna zespolone. Drzwi wejściowe do części wschodniej i zachodniej dwuskrzydłowe stalowe przeszklone, drzwi wewnętrzne drewniane - płytowe. Posadzki betonowe wykończone płytkami lastryko, płytkami ceramicznymi, wykładzinami zmywalnymi. Ściany malowane farbą klejową lub emulsyjną, w części pomieszczeń z lamperią olejną, wykończone płytkami ceramicznymi iub tapetami (w pomieszczeniach biurowych). W części wschodniej znajdują się pomieszczenia biurowe z węzłem sanitarnym i pomieszczenia zaplecza socjalnego. W części zachodniej znajdują się pomieszczenia magazynowe i biurowe oraz pomieszczenia warsztatowe. Elewacje budynku otynkowane tynkiem cementowo-wapiennym, zwykłym.

Budynek warsztatu mechanicznego jest wyposażony w instalacje: wodno -kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, sprężonego powietrza, wentylacji nawiewno - wyciągowej, przeciwpożarową i odgromową.

Powierzchnia użytkowa Pu = 1418,30 m2

w tym:

powierzchnia użytkowa biurowa: Pul = 52,45 m2

powierzchnia „wysokiej" części budynku Pu2 = 616,14 m2

pozostała powierzchnia użytkowa: Pu3 = 749,71 m2

Tel: 530-757-767

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.03.2015 15:38
Cena: 750 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 396734
Rubryka ogłoszenia: Działki budowlane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia działki: 4002 m²
Rodzaje gruntu: obiekty komercyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Nieruchomość o powierzchni 4002 m2, Trzebinia - Zdjęcie nr 1Nieruchomość o powierzchni 4002 m2, Trzebinia - Zdjęcie nr 2Nieruchomość o powierzchni 4002 m2, Trzebinia - Zdjęcie nr 3Nieruchomość o powierzchni 4002 m2, Trzebinia - Zdjęcie nr 4Nieruchomość o powierzchni 4002 m2, Trzebinia - Zdjęcie nr 5Nieruchomość o powierzchni 4002 m2, Trzebinia - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Działki budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)