Razem 263 970 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
30.06.2016 21:07

Sprzedam dom w centrum Polski w atrakcyjnej, bezpiecznej lokalizacji. W okolicy znajduje się dużo łąk, lasów i jezior, dzięki czemu budynek sprawdzi się zarówno jako dom mieszkalny, jak i domek letniskowy. Obiekt położony jest z dala od rzek i terenów zalewowych, nie ma więc ryzyka powodzi.

Dom znajduje się w małej wsi, tuż przy szosie o niskim natężeniu ruchu. Zimą odpada problem z odśnieżaniem długiego podjazdu, regularnie odśnieżana jest za to wspomniana szosa, którą kursują autobusy szkolne. Budynek jest w pełni zagospodarowany, nie wymaga inwestycji, można od razu wprowadzić się na stałe lub przyjechać na dłuższy wypoczynek. Przyjaźni sąsiedzi gwarantują, że pod nieobecność właścicieli na terenie nieruchomości nie dojdzie do żadnej szkody.

Budynek podłączony jest do gminnej kanalizacji, co jest bardzo dogodnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Miesięczne koszty dla czteroosobowej rodziny o wysokim zużyciu wody oscyluje na poziomie 50 zł. Gminne wodociągi dostarczają również czystej i wyjątkowo smacznej wody pitnej.

W domu znajduje się kotłownia z piecem na węgiel lub drewno. W zależności od temperatur zimą koszt ogrzewania waha się w granicach 2 tysięcy złotych rocznie. Dodatkowo w budynku zainstalowane jest system solarnego ogrzewania, pozwalający na częściowe dogrzanie pomieszczeń i całkowite podgrzanie wody w okresie od marca do października. Dom jest dobrze odizolowany, dzięki czemu zimą zapewnia ciepło, a latem - przyjemny chłód.

Powierzchnia użytkowa domu to około 65 m kwadratowych. Wewnątrz znajduje się przestronna kuchnia, trzy pokoje (dwa duże i jeden mały), łazienka, kotłownia i wejście na strych.

Poza domem na działce o powierzchni 6 arów znajdują się dwa garaże - murowany i blaszany wykonany z brązowej blachy.

Łączna powierzchnia garaży 55 metrów kwadratowych

Podwórze wyłożone jest polbrukiem. Od północnej strony domu znajduje się zadaszenie/altanka doskonałe do suszenia prania, grillowania czy zabawy w czasie deszczu.

Wokół domu zasadzone są liczne drzewa i krzewy owocowe: czereśnie, wiśnia, grusza, świdośliwa, borówki amerykańskie, porzeczki, jeżyny, leszczyna. Wydzielony jest również ogródek warzywny.

Dom przeszedł gruntowny remont w 2008 roku. Ma m.in. nowy dach, nowy komin ceramiczny i nową instalację elektryczną.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.06.2016 21:07
Cena: 250 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 477008
Rubryka ogłoszenia: Domy jednorodzinne, wille
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia: 90 m²
Powierzchnia działki: 600 m²
Materiał budowlany: cegła
Rok budowy: 2008
Typ lokalizacji: na uboczu
Liczba pięter: 1
Piwnica itp.: Nie
Mozliwość parkowania: garaż podwójny
Dla biur nieruchomości: Ten ogłoszeniodawca wyraźnie nie życzy sobie, aby kontaktowali się z nim agenci. Prosimy respektować jego decyzję i kontaktować się z nim, jeśli jesteś bezpośrednim klientem.!
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 1Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 2Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 3Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 4Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 5Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 6Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 7Sprzedam domek w ładnej okolicy - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Darek (niezarejestrowany)
Województwo: Rypin (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48730416169
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Domy jednorodzinne, wille Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Domy jednorodzinne, wille
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)