Razem 263 903 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Widokowa działka z domem w Wilkowicach koło Bielska Białej. Zlokalizowana na południowym stoku (o małym nachyleniu) Magurki Wilkowickiej z widokiem na góry Beskidu Śląskiego: Skrzyczne i Klimczok. Brak bezpośredniej zabudowy w sąsiedztwie działki pozwala na piękne widoki z ogrodu i umożliwia relaks i odpoczynek. Działka ma sad składający się z kilku starych drzew oraz nowo nasadzonych jabłoni i śliw. Granica działki jest obsadzona żywopłotem, drzewami i częściowo ogrodzona siatką. Miejsce wypoczynkowe pod starą czereśnią jest wyłożone płytami kamiennymi, miejscem na grilla i ognisko. W górnej części działki jest podjazd dla kilku samochodów z osobną bramą wjazdową z drogi asfaltowej. Kształt działki jest nieregularny i rozszerza się w górnej części. Do działki prowadzą dwie drogi, co pozwala na przejazd przez działkę. Część działki jest niezagospodarowaną łąką, co daje możliwość na wykorzystanie w przyszłości.

Na środku działki jest duży dom z cegły z lat 60. Jest to dom o powierzchni mieszkalnej 66 m2 i całkowitej 216 m2 z możliwością adaptacji poddasza. Część mieszkalna (podpiwniczona) i gospodarcza jest pod jednym dachem. Obie części połączone są przeszklonym przejściem z dużymi drewnianymi schodami prowadzącymi do pracowni i na poddasze. Takie zagospodarowanie domu pozwala na korzystanie z pracowni i zaaranżowaniu łącznika jako ogrodu zimowego. Do domu wchodzimy przez ganek lub z ogrodu. Część mieszkalna składa się z 2 jasnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju (gotowe do zamieszkania). Kuchnia jest połączona z pokojem przestronnym przejściem. Część gospodarcza składa się z 2 pomieszczeń oraz dużej pracowni nad nimi. Umożliwia to prowadzenie działalności gospodarczej. Dwuspadowy dach z wciętym gankiem optycznie zmniejsza bryłę domu i ładnie go komponuje w zieleni.

Na podstawie projektu przeprowadzono gruntowny remont domu w latach 2008-2010: wymieniono okna, wszystkie drzwi, instalacje wod-kan. oraz wykonano przyłącze gazowe. Do ogrzewania centralnego wykorzystuje się dwufunkcyjny piec gazowy. A dodatkowo jest możliwość ogrzewania kominkiem. W 2014 wymieniono pokrycie dachowe na gont bitumiczny, przebudowano i zaimpregnowano więźbę dachową, wykonano termomodernizację ścian budynku (gotowe do malowania), zaaranżowano widokową werandę i przygotowano poddasze do adaptacji (powiększy to część mieszkalną).

Wolne od zaraz. Zapraszam do oglądania :-)

Tel: 518709227 preferowane godz. Kontaktu 16:00-21:00

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.04.2016 20:56
Cena: 340 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462601
Rubryka ogłoszenia: Domy jednorodzinne, wille
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia: 216 m²
Powierzchnia działki: 1700 m²
Materiał budowlany: cegła
Rok budowy: 1960
Typ lokalizacji: centrum
Liczba pięter: 1
Piwnica itp.: Nie
Mozliwość parkowania: garaż
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 1Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 2Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 3Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 4Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 5Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 6Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 7Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 8Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 9Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 10Okazja! Pięknie działka z domem w górach. - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Domy jednorodzinne, wille
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)