Razem 311 301 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający.

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. 3796m2, zabudowana domem i domami turystycznymi położona w środku miejscowości Bobolin.

Według projektu inwestycja ma się zakończyć na budowie dziewięciu budynków dla usług turystycznych i jednego mieszkalnego jednorodzinnego. Inwestycja jest w trakcie realizacji, częściowo zakończona z możliwością rozbudowy lub zakończenia jej na obecnym etapie.

Budynki murowane:

- dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 94,4m2. Dom ogrzewany systemem podłogowym i grzejnikami panelowymi, gdzie źródłem ciepła jest kominek z płaszczem wodnym oraz piec elektryczny dwu-funkcyjny, który służy latem do podgrzewania wody. Parter urządzony i umeblowany piętro częściowo do umeblowania. Budynek murowany, strop żelbetowy typu Teriva, ściany tynkowane, na podłogach gres, ściany w aneksie kuchennym i łazienkach wyłożone glazurą. Okna pcv, dom dobrze docieplony styropianem pod warstwą tynku strukturalnego. Dach wielospadowy kryty blacho-dachówką. W salonie wyjście do prywatnej części ogrodu przez drzwi z oknem panoramicznym.

- Sześć domków (trzy budynki w zabudowie bliźniaczej), wykończone, umeblowane, wyposażone.

Ściany zewnętrzne murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem, dach o konstrukcji drewnianej kryty balcho-dachówką, przed domkami tarasy z kostki brukowej ok 10 m2 każdy i wybrukowane chodniki.

-Sześć domków ( trzy budynki bliźniacze po dwa domki każdy) w stanie do wykończenia w tym dwa w stanie developerskim.

- wiata drewniana z podłogą wyłożoną kostką brukową i osłoną przeciwwiatrową, nieco oddalona od budynków. Usytuowana przy placu zabaw dla dzieci (huśtawki, trampoliny, piaskownice, zjeżdżalnie), w niewielkiej odległości od wybiegu dla kur. Na odgrodzonej siatką części działki drzewka owocowe, kurnik i ptactwo domowe.

Działka zadbana podzielona na strefy:

- strefa prywatna, gdzie jest dom jednorodzinny, miejsce na samochody i miejsce na rekreację,

- strefa turystyczna, domy murowane do pobytów w celach wypoczynkowych

-strefa rozrywki-wiata, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, teren zielony skąd można obserwować kury.

- plac manewrowy i miejsca parkingowe na samochody gości. To utwardzone polbrukiem i oświetlone lampami miejsce z dala od miejsc zabaw dzieci.

Całość ogrodzona i zagospodarowana: tu podejścia i podjazdy wyłożone polbrukiem, ławeczki, nasadzenia drzew, oświetlenie, zadbane trawniki, wydzielone palenisko otoczone ławkami. Bramy wjazdowe na teren posesji metalowe, przesuwane, ogrodzenie metalowe z siatki i betonowe od zaplecza. Rozkład poszczególnych stref przemyślany: przy domach teren zielony a miejsce na samochody czy ognisko na przeciwnym krańcu dużej działki.

Z punktu widzenia biznesowego budynek służący do celów turystycznych jest produktem jak każdy inny: okres używania murowanych domów jest znacznie dłuższy, wyposażenie i stan techniczny na wysokim poziomie gwarantuje, że jeszcze długo nie będą musiały być modyfikowane. Jego położenie oraz stan ma realny wpływ na duże obłożenie, oraz satysfakcjonujące przychody.

W domu pozostaje zabudowa i wyposażenie kuchni w domkach wyposażenie agd, rtv, umeblowanie i sprzęty. Domki są w pełni gotowe do używania bez doposażenia. Do obiektu przyjeżdżają głównie stali goście z uwagi na wypracowaną renomę (właściciele przekażą nabywcy profesjonalną stronę internetową i listę stałych gości).

Nieruchomość nie jest zadłużona, posiada księgi wieczyste i jest bez jakichkolwiek obciążeń.

Zapraszam do kontaktu.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2019 13:56
Cena: 2 400 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 595182
Rubryka ogłoszenia: Obiekty wypoczynkowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (15)
 
Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 1Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 2Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 3Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 4Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 5Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 6Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 7Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 8Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 9Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 10Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 11Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 12Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 13Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 14Ośrodek Wypoczynkowy-domki letniskowe oraz dom - Zdjęcie nr 15
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Żagiel -Nieruchomości Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie
E-mail: darlowo@zagiel.szczecin.pl
Telefon: +480943145031
Telefon 2: +48691479051
Web: https://pl-pl.facebook.com/zagieldarlowo/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Żagiel -Nieruchomości Szczecin
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Obiekty wypoczynkowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)