Razem 263 349 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Diana to doskonale miejsce na szkolenie dla pracowników firm. Pensjonat Diana wybierany jest przez firmy szukające fajnego miejsca na organizację cyklu szkoleń, konferencji, wykładów, połączonych często z zajęciami integracyjnymi oraz wspólnym, aktywnym spędzaniem czasu. Willa Diana mieści się w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie znajduje się wiele interesujących punktów widokowych, szczytów górskich, jaskiń, zabytkowych sztolni, siklaw itd. Blisko pensjonatu znajduje się także kąpielisko górskie z rozbudowaną infrastrukturą rekreacyjną oraz las z wieloma ścieżkami rowerowymi. Na terenie obiektu Diana do dyspozycji gości znajdują się: boiska sportowe, grill, ognisko, tenis stołowy i oczywiście - sala szkoleniowa na 100 osób. Zapraszamy!
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.12.2015 12:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 444261
Rubryka ogłoszenia: Obiekty wypoczynkowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (10)
 
Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 1Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 2Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 3Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 4Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 5Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 6Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 7Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 8Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 9Szkolenia w górach - miejsce na szkolenie w Sudetach - Zdjęcie nr 10
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: PHU Diana Popowicz
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48512660363
Telefon 2: +48503131488
Web: diananoclegi.pl/szkolenia-w-gorach
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy PHU Diana Popowicz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Obiekty wypoczynkowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)