Razem 256 272 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Sprzedam działkę rekreacyjną w centrum Sopotu. Działka o powierzchni 500 m2.

Znajduje się w centralnej części uzdrowiska – 150 m od plaży, 200 m od hali widowiskowej ErgoArena. Działka jest zadbana, świeżo odnowiona – grunt został skopany i spulchniony, nawieziono świeżą ziemię. Na terenie działki znajduje się w pełni wyposażony domek letniskowy o powierzchni 35m2. Domek składa składa się z przestronnego salonu, kuchni oraz łazienki wraz z prysznicem. Z domkiem sąsiaduje również duża komórka na narzędzia. Obok domku znajduje się rekreacyjna, drewniana, zadaszona wiata. W sąsiedztwie domku znajduje się również kamienny grill oraz drewniana huśtawka. Domek letniskowy wyposażono w alarm. Budynek znajduje się w głębi działki, nie jest widoczny ze ścieżki, co zapewnia duży komfort oraz dyskrecję. Położenia i wyposażenie działki czyni ja idealnym miejscem na letni wypoczynek.

Dzierżawa wieczysta.

170 tyś. zł

Kontakt

Patryk 794 009 018

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.05.2015 22:19
Cena: 170 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 410182
Rubryka ogłoszenia: Obiekty wypoczynkowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (14)
 
Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 1Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 2Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 3Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 4Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 5Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 6Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 7Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 8Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 9Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 10Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 11Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 12Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 13Działka z domkiem letniskowym, Sopot, Centrum - Zdjęcie nr 14
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Właściciel
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Właściciel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Obiekty wypoczynkowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)