Razem 315 856 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Chcesz zamieszkać czy zarabiać? Może i jedno i drugie? Wyjątkowy dom, śliczna działka w świetnym otoczeniu! Piękne pagórkowate tereny określane przez turystów z Niemiec Bieszczadami Pomorza. Tu czas się zatrzymał!

Nieruchomość znajduje się w południowo wschodniej części gminy Malechowo, we wsi Zielenica, na pofałdowanym terenie. Tuż za ogrodzeniem wąwóz i szeroki, ale płytki strumień o niskich brzegach spływający do Grabowej. Całość otoczona kompleksami leśnymi.

W MPZP zapis: tereny projektowanych usług handlu, kultury, turystyki i gastronomii 5U, tereny istniejącej zabudowy zagrodowej 2MR oraz tereny lasów i parków leśnych RL.

Oferowana nieruchomość może z powodzeniem służyć do wynajmu całorocznego turystom z zagranicy. Dom został oddany do użytku w 1996 roku, wybudowany przez górali i w stylu góralskim, kryty gontem, trzykondygnacyjny, na fundamentach betonowych. Na pierwszej kondygnacji garaż i pomieszczenia gospodarcze na drugiej salon z kominkiem, sypialnia, łazienka i kuchnia, na piętrze hol, łazienka i trzy sypialnie. Nad mieszkaniem poddasze nie użytkowane, ale adaptacja na pomieszczenia mieszkalne może odbyć się niewielkim nakładem pracy i niewielkimi kosztami.

Nieruchomość uzbrojona w sieć elektroenergetyczną, woda ze studni własnej, szambo ekologiczne. Dom, użytkowany całorocznie, wykończony i umeblowany, stolarka okienna drewniana z okiennicami, drzwi drewniane, ściany działowe i schody drewniane. Dom ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem nadmuchów po domu, dodatkowo grzejniki elektryczne jako alternatywne źródło ciepła.

Bryła budynku mieszkalnego proporcjonalna do wielkości działki. Podjazdy wyłożone kamieniem naturalnym, zagospodarowany i oświetlony ogród. Posesja w całości ogrodzona graniczy z innymi działkami zabudowanymi. Na terenie działki skarpa i strumień wpadający do oczka wodnego. W otoczeniu domu dorodne, stare drzewa, krzewy ozdobne, skarpy kamienne zejścia, drewniane ławy, ścieżki, podświetlenia i przejścia. To wszystko sprawia, że chce się tu być!

Na skraju działki w głębi budynki gospodarcze, z których największy o pow. 124m2, można wykorzystać zarówno do celów gospodarczych, jak i zmienić ich przeznaczenie po przebudowie.

Zielenica to wieś chłopska o metryce średniowiecznej, dawniej własność rodu von Ramel, później rodu von Palbitzky i dalej von Podewilsów. Obecnie chętnie zaglądają tu cudzoziemcy, zatrzymują się w nielicznych, ale świetnie wyposażonych i doskonale położonych gospodarstwach agroturystycznych i domkach turystycznych. Aktualnie wieś liczy 100 mieszkańców i ma świetne perspektywy rozwoju w kierunku rozbudowy bazy noclegowej oraz obsługi ruchu turystycznego. W pobliskiej miejscowości Borkowo znajdziemy cmentarzysko megalityczne z młodszej epoki kamienia i osadę średniowieczną Woja Borka, labirynty w Paprotach. Zapraszam do odwiedzenia tego miejsca.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2019 13:56
Cena: 520 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 628696
Rubryka ogłoszenia: Budowle drewniane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia: 225 m²
Powierzchnia działki: 3700 m²
Materiał budowlany: budowla drewniana
Rok budowy: 1996
Typ lokalizacji: na uboczu
Liczba pięter: 3
Piwnica itp.: Tak
Widea (0)
 
Zdjęcia (12)
 
"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 1"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 2"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 3"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 4"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 5"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 6"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 7"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 8"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 9"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 10"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 11"Bieszczady Północy" - źródełko, rzeka, staw.. - Zdjęcie nr 12
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Żagiel -Nieruchomości Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie
E-mail: darlowo@zagiel.szczecin.pl
Telefon: +480943145031
Telefon 2: +48691479051
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Żagiel -Nieruchomości Szczecin
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budowle drewniane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)