Razem 315 856 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ukraina,Pushkari. Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Na sprzedaz,wynajem.

Jesli szukacie miejsca z dala od zgielku cywilizacji,a przy tym kochacie konie - nie mogliscie lepiej trafic. Uksztaltowanie terenu oraz walory przyrodniczo-historyczne sprawiaja iz Pushkari jest idealnym miejscem do uprawiania rekreacji konnej,rajdow konnych oraz wszelkiego rodzaju turystyki aktywnej. W najbizszym otoczeniu stajni znajduja sie liczne laki, pastwiska i jeziora w dolinie rzeki Desna. Gleboki lasy zamieszkaly przez dzika zwierzyne.Duzo jagod i grzybow.

Miejscowy konie - ceny od 1600zl - spokojny,lagodny a przy tym bystry i odwazny.Sa potomkami orlowskich rysakow z kozackiego wojska kiedysz stacjonujacego w okolicach Nowgorodu-Siewierskego.Konie dzieki naturalnej hodowli sa w ciaglym ruchu,sa rozladowane psychicznie,w bardzo dobrej kondycji fizycznej.

Okolica nadaje sie idealnie do rekreacji,jazdy na rowerze,spacerow i plywania.Znajdziecie w Pushkariach: ducha historii,kameralnosc,swobode, konie i bociany za oknem,niecywilizowana przyrode, a takze przyjaciol,domowa atmosfere i niezapomniane chwili. Szukamy partnerow do budowy oszrodka turystycznego.Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.

Telefon: +380505806241 (polsk.),

e-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow

Europart,ul.Oleny Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.03.2021 15:21
Cena: 1 600 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 241743
Rubryka ogłoszenia: Budowle drewniane
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Powierzchnia: 1000 m²
Powierzchnia działki: 10000 m²
Materiał budowlany: budowla drewniana
Rok budowy: 1990
Typ lokalizacji: na uboczu
Liczba pięter: 1
Piwnica itp.: Tak
Mozliwość parkowania: niezadaszone miejsce parkingowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 1Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 2Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 3Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 4Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 5Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 6Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 7Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 8Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 9Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 10Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 11Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 12Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 13Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 14Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 15Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Igor Woropai
Województwo: Cała Polska
E-mail: nieruchomosci@ukr.net
Telefon: +380505806241
Skype: IgorKijow
Web: nsgrad.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Igor Woropai
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budowle drewniane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)