Razem 315 855 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Ogólne:
sprzedaż
wynajem
podnajem
zamiana
inny rodzaj ogłoszenia
cegła
wielka płyta
budowla drewniana
dom murowany z kamienia
dom montowany z prefabrykantów
centrum
spokojna dzielnica miasta
na uboczu
-
-
Pozostałe informacje:
Ukraina.Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza PGR-owskie, wies do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecka cegle rozbiorkowa, mebli, domy do przeniesienia i dalszego wykorzystania. Krowniki, swinarniki, stawy, sady, nieuzytki lezace wsrod zielonych wzgorz i glebokich wawozow. Ceny do dogadania. Jazde konno, wypoczynek, wyzywienie, smacz ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
3– Dla Twojej satysfakcji finansowej. - Zdjęcia do ogłoszenia
3– Dla Twojej satysfakcji finansowej. Mi smo kršćanska udruga koja odobrava zajmove pojedincima. Dajemo vam zajam od 1.000 do 10.000.000 EUR, uz kamatnu stopu od 2%, možete nas kontaktirati da biste primili zajam. E-adresa: financieduloovamaria@gmail.com WhatsApp: +33780762773
Cała Polska
+33780762773
Ukraina.Domy z bala,sarmacki drewniane okna,dachy trzcinowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina.Domy z bala,sarmacki drewniane okna,dachy trzcinowe od producenta. Ukraina.Przyjmujemy zamowienia na domy z bala produkowane fabrycznie.Altany,wiaty,studnie,bramy.Dachy zielone,roslinne,trzcinowe.Czesc drewniana w bardziej skomplikowanych polaczeniach pod gust klienta, jaskolczy ogon z krzyzem weglowym.Lupany gont,blacha z posypka,karpiowka,cementowk ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
09.03.2021 15:21
Cena: 1 600 Zł.
O

Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio

Ukraina.Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Tanio - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina,Pushkari. Stajnia koni na bazie bylego kolchozu.Na sprzedaz,wynajem. Jesli szukacie miejsca z dala od zgielku cywilizacji,a przy tym kochacie konie - nie mogliscie lepiej trafic. Uksztaltowanie terenu oraz walory przyrodniczo-historyczne sprawiaja iz Pushkari jest idealnym miejscem do uprawiania rekreacji konnej,rajdow konnych oraz wszelkiego rodzaj ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, wies - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, wies do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecka cegle rozbiorkowa, mebli, domy do przeniesienia i dalszego wykorzystania. Rancza PGR-owskie, stawy, sady, nieuzytki lezace wsrod zielonych wzgorz i glebokich wawozow. Ceny do dogadania. Jazde konno, wypoczynek, wyzywienie, smaczna kuchnie ze swojskim ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
Ukraina.Grunty rolne,posiadlosci z domkami,sademCena 4tys.zl - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina. Grunty rolne, posiadlosci z domkami, sadem, ogrodem 0,30ha w cenie 4 tys.zl. Czernihowski obw. Posiadamy w stalej sprzedazy nieruchomosci agroturystyczne nad rzeka Desna, tereny historyczne opisane w powiesciach Henryka Sienkiewicza ze starymi kozackimi domkami z bali. Sady orzechowe, orzech wloski, laskowy, leszczyna. Ogrodki przydomowe, plantacje ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
Ukraina. Produkcja, montaz domow z bali, wiat drewnianych - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina. Produkcja, montaz domow z bali, wiat drewnianych, garazy, sauny, altanek, roznych konstrukcji z drzewa Oferta współpracy: Ukraiński producent domków drewnianych.Oferuję współpracę w zakresie produkcji i montażu domów pod klucz z bali profilowanych cylindrycznych oraz z bali toczonych.Zajmujemy się również produkcją wiat drewnianych, garaży, sauny, ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
Grunty rolne 2000zl/ha.Oplacalne inwestycji.Zajazd dla TIRow - Zdjęcia do ogłoszenia
Grunty rolne 2000 zl/ha. Oplacalne inwestycji. Zajazd dla tirow przy polnej drodze, parking, myjnia, hotel, browar. Sprzedam dzialke budowlana, rolna od 1ha pod budowe moteli, parkingu z barem / grill na terenie parku przemyslowego. Lokale uzytkowe z rynku wtornego, PGRy nad brzegiem rzeki, jeziora. Najlepsza inwestycja w przyszlosc. Bardzo duzo samochodow ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
12.01.2021 17:06
O

Domki drewniane bez pozwolenia

Domki drewniane bez pozwolenia - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalizacją firmy Drewnolandia są domki na działkę bez pozwolenia (do 35m2), które wykonujemy wyłącznie z litego drewna iglastego, zabezpieczonego podwójną warstwą impregnatu dla skutecznej ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych. Każdy drewniany domek w opcji podstawowej wyposażony jest w stolarkę okienną i drzwiową, okiennice i zawiera impregn ... więcej »
Ukraina.Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza PGR-owskie, wies do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecka cegle rozbiorkowa, mebli, domy do przeniesienia i dalszego wykorzystania. Krowniki, swinarniki, stawy, sady, nieuzytki lezace wsrod zielonych wzgorz i glebokich wawozow. Ceny do dogadania. Jazde konno, wypoczynek, wyzywienie, smacz ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
REKLAMA
REKLAMA
Stajnia koni,gospodarstwo rolne oddamy w rece inwestorskie - Zdjęcia do ogłoszenia
Ukraina.Stajnia koni,koszary,stragi,gospodarstwo rolne,laki,pastwiska,stawy rybne oddamy w rece inwestorskie prywatnego biznesu.Kompleks produkcyjny na bazie bylego kolchozu Pushkari,PGR.Sprzedaz,wynajem. Tanio.Jesli szukacie miejsca z dala od zgielku cywilizacji,a przy tym kochacie konie - nie mogliscie lepiej trafic. Uksztaltowanie terenu oraz walory ... więcej »
Cała Polska
+380505806241
Chcesz, aby nowy początek, wolne od wszelkich - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz, aby nowy początek, wolne od wszelkich długów? Jest to możliwe już dziś! szukasz pożyczki osobiste lub kredyt hipoteczny na dłuższy okres czasu i, że boisz się być niedostępne z powodu sytuacji osobistej, w trudny okres lub niedawnym wniosku o kredyt ze złych kredytów nie jest dostępny. Wszystko legalnie i uczciwie. ja usług finansowanie od 2000 do 8 ... więcej »
13.03.2020 19:04
O

Kredytowej do osoby 2%

Kredytowej do osoby 2% - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Kontakt z nami niezwlocznie dokonac wniosku kredytowego. Dac pozyczki osobiste, poczawszy od 10,000 Zl za 4.000.000 Zl Kontakt: Numer WhatsApp: +33752392355 E-mail: suzanneh977@gmail.com
JAK UZYSKAĆ SZYBKĄ POŻYCZKĘ? - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, CO ZROBIĆ PONOWNIE, ABY ZNALEŹĆ SZYBKĄ POŻYCZKĘ, GDY POTRZEBUJE SIĘ FILCU? Jakie jest najlepsze rozwiązanie do spłaty kredytu mieszkaniowego i wszelkiego rodzaju kredytów? Dla wszystkich twoich badań wiarygodności, 100% wiarygodności Kredyt osobisty i nieruchomościowy szybki i niezawodny? Oferujemy inwestycje dostępne dla potrzebujących firm i osób pr ... więcej »
27.02.2020 15:40
Cena: 1 350 Zł.
O

Domy z bali cała Polska oraz transport na miejsce

Domy z bali cała Polska oraz transport na miejsce - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza oferta obejmuje produkcję oraz dostawę domów z bali sosnowych,świerkowych toczonych- okrągłych. BUDUJEMY po całej POLSCE. Podczas naszych realizacji wykorzystujemy bale o średnicy: 16, 18, 20, 22 oraz 24 cm. możliwe też wyższe średnice. Budowa domu w Stanie Surowym Otwartym to koszt rzędu 1350 PLN/m2 powierzchni zabudowy. Każdy projekt wymaga os ... więcej »
Mazowieckie
+48798500105
27.02.2020 00:49
O

Finanse

Witam, proszę pana, pozwólcie mi się dzisiaj skontaktować. Chciałbym poinformować, że jestem osobą, która oferuje pożyczki finansowe, aby pomóc potrzebującym. Mamy świadomość, że kryzys na naszym kontynencie osłabił nasze banki i instytucje finansowe. Chciałbym podzielić się z wami moją ofertą kredytu lub pożyczki pieniężnej między osobami fizycznymi, pożyczka ta jest w zasięgu każdego, bez względu na to, czy jest bezrobotna, zabroniona, czy ma konto banko ... więcej »
19.02.2020 09:25
Cena: 1 Zł.
O

Inwestycja

Inwestycja - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć, jestem Florence POUSSET Szukam pożyczki pieniędzy na kilka miesięcy Byłem 3 razy ofiarą oszustwa z fałszywymi pożyczkodawcami, którzy mnie zrujnowali, podjąłem próbę samobójczą z powodu im. Ponieważ miałem długi i rachunki do zapłaty. Myślałem, że to dla mnie koniec. Nie mam już sensu życia. Ale na szczęście widziałem świadectwa wielu ludzi z Madame P ... więcej »
19.02.2020 07:58
Cena: 6 Zł.
O

Finanse osobiste

Finanse osobiste - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wierzyłem już w oferty pożyczek w sieci, ponieważ zostałem oszukany, ponieważ chciałem pożyczki w wysokości 22 000,00 euro na projekt budowlany i wiele innych rzeczy 7 miesięcy temu, ale na forach czytałem sprawność kobiety o imieniu Pascale SANSONETTI, Francuzki, która udzielała pożyczek potrzebującym. Spróbowałem po raz ostatni i wyobrażam sobie, że ud ... więcej »
18.02.2020 23:23
Cena: 5 000 Zł.
O

72-godzinna pożyczka

72-godzinna pożyczka - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferta pożyczki w wysokości 3% i bardzo pilna. Czy jesteś mężczyzną lub kobietą w interesach? Jeśli masz obawy związane z zarządzaniem finansami lub nie masz środków na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów lub rachunki? Czy masz niską zdolność kredytową i czy powinieneś spłacać długi lub rachunki? Czy masz problemy kredytowe i ... więcej »
04.01.2020 11:39
O

Domy z bala

Domy z bala - Zdjęcia do ogłoszenia
Domy z bali stają się z każdym dniem popularniejsze na świecie, a w związku z tym wiele przedsiębiorstw jest w stanie nam zaoferować usługi budowy. Jednak nie możemy zapominać o tym, że firmy te chcą zbyt wiele za swoje usługi. W takiej sytuacji polecamy skorzystać z propozycji Naturtech, w której znają Państwo domy drewniane. Warto jest zainteresowa ... więcej »
Mazowieckie
+48507522302
Ogłoszenia 1 do 20 z 76
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)