Razem 262 935 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wirtualne biuro Kraków oferuje przystępny cenowo wynajem eleganckich, klimatyzowanych pomieszczeń biurowych w centrum krakowskiego biznesu na Rynku Głównym 28. Jest to dobra propozycja dla freelancerów, którym zależy na elastycznych formach współpracy i wysokim standardzie usług. Pod adresem na Rynku jest również możliwość rejestracji działalności, dzięki czemu Klient zyskuje darmową promocję wizerunkową, bowiem danymi adresowymi można się posługiwać we wszystkich materiałach identyfikujących firmę. W porównaniu do tradycyjnego wynajmu biura i kosztów z tytułu eksploatacji urządzeń biurowych, tutaj opłaty są wielokrotnie niższe. Ponadto biuro coworkingowe posiada również atrakcyjne pakiety usług dodatkowych takich jak: prowadzenie administracji biurowej przez wykwalifikowanych pracowników wirtualnego sekretariatu, usługi księgowe, IT, pomoc w zakładaniu spółek, prawna reprezentacja firmy przed urzędami, biegłe tłumaczenia dokumentów, odsprzedaż gotowej spółki i wiele innych. Jakie główne korzyści wynikają z decyzji o wynajmie biura na godziny? Przede wszystkim zachowują Państwo anonimowość i prywatność w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli do tej pory mieli Państwo problem z ustaleniem miejsca spotkań z Klientami i z konieczności musieli Państwo podejmować gości w mieszkaniu prywatnym bądź w kawiarni na mieście, co nie wyglądało profesjonalnie, teraz mogą Państwo to zmienić. Na życzenie naszych Klientów zapewniamy również obsługę sekretarską spotkań, tak aby mogli Państwo bez przeszkód zająć się prowadzeniem ważnych negocjacji z Klientami.

Nasze wirtualne biuro jest idealnym miejscem do pracy, spotkań z Klientami, a także organizacji szkoleń i konferencji. Dbamy, by w naszym centrum coworkingowym panowała przyjazna i spokojna atmosfera, sprzyjająca prowadzeniu interesów.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.11.2015 11:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 418844
Rubryka ogłoszenia: Wynajem i sprzedaż biur
 
Rodzaj oferty: wynajem
Sprecyzowanie rodzaju: lokale komercyjne, część budynków
Cel nieruchomości: biura, budynki i lokale administracyjne
Powierzchnia użytkowa: 70 m²
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Wirtulane biuro, coworking, sale konferencyjne - Zdjęcie nr 1Wirtulane biuro, coworking, sale konferencyjne - Zdjęcie nr 2Wirtulane biuro, coworking, sale konferencyjne - Zdjęcie nr 3Wirtulane biuro, coworking, sale konferencyjne - Zdjęcie nr 4Wirtulane biuro, coworking, sale konferencyjne - Zdjęcie nr 5Wirtulane biuro, coworking, sale konferencyjne - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marcin Konior
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48124431400
Skype: biuro.wadmex
Web: www.firmanarynku.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marcin Konior
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wynajem i sprzedaż biur
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)